PARTNER

 

 

 

 

Schlüter Systems - z praxe odskúšané systémové riešenia.

  

Schlüter ®-KERDI

 

Technický list

Použitie a funkcia

Schlüter ® - KERDI je izolačný pás z mäkkého polyetylénu , prekrývajúce drobné trhlinky , obojstranne opatrený špeciálnou strižou slúžiace k účinnému zakotvenie do lepidla na lepenie dlažby alebo obkladov .

Rohož Schlüter ® - KERDI bola vyvinutá ako kontaktná izolácia v tesnom spojení s obkladom a dlažbou . Izolačný pás sa lepia pomocou vhodného lepidla na rovný podklad . Dlaždice alebo obkladačky sa lepia tenkovrstvým spôsobom priamo na Schlüter ® - KERDI .

Možno nanášať aj iné vhodné stěrkovatelné obkladové materiály alebo omietkovej vrstvy .

Schlüter ® - KERDI - DS je izolačný pás a parotesná zábrana v tesnom spojení s obkladom a dlažbou , určený pre použitie napríklad v plaveckých halách , zariadeniach wellness a v priemyselných prevádzkach so zvýšenou vlhkosťou vzduchu . Parotesné zábrany môžu byť vhodné aj u podkladov , citlivých na vlhko , ako sú napríklad drevo , sadrokartón a sadrová omietka . Ako doplnky ponúkame hotové vnútorné kúty a vonkajšie rohy , ako aj manžety pre prieniky potrubia . Pre izolovanie spojov alebo pre vytváranie rohov a soklov sú ponúkané pásky Schlüter ® - KERDI - KEBA o šírkach 8,5 / 12,5 / 15 / 18 , 5 a 25 cm . Na izoláciu dilatačných škár v ploche i kútoch slúži Schlüter ® - KERDI - FLEX o šírkach 12,5 cm alebo 25 cm .

 

  

Partneri